צור קשר!

אולסי מערכות
טל. 09-8820511

שם:
דוא"ל:
מספר טלפון:
תוכן ההודעה:
נא להעתיק לכאן את הקוד:

תכנות ופיתוח תוכנה - אקסס - פיתוח מערכות מידע באמצעות אקסס מבית מיקרוסופט ( access )

פיתוח מערכות מידע באמצעות אקסס מבית מיקרוסופט


אחד השרותים שאנו מספקים ללקוחותינו הוא אפיון,פיתוח ותחזוקת תוכנה מותאמת אישית לצרכי הלקוח באקסס


(Microsoft access)


למי מתאים שרות פיתוח באקסס מערכת אקסס מתאימה ללקוחות עסקיים קטנים ובינוניים המנהלים את המידע שלהם כיום בצורה לא ממוחשבת ,במסמכי אקסל או בתוכנה ישנה שכבר אינה מתאימה לצורכיהם.


מערכת מידע באקסס תאפשר לבצע מעקב טוב יותר אחר התהליכים העיסקיים כגון ניהול       לקוחות,שיווק, הפקת מסמכים,ניהול תזכורות ומשימות ועוד..


אחת הסיבות לשימוש באקסס הוא המחיר הזול יחסית ללא צורך ברישיונות ,ניתן להשתמש בבסיס הנתונים המובנה של אקסס. לעסקים בעלי נפח עסקי גדול ניתן להשתמש בבסיס הנתונים Ms-sqlמבית מיקרוסופט בגרסתו הבסיסית שאינה דורשת תשלום עבור רישיונות.


הפיתוח באקסס מאפשר להתאים בצורה אישית את המערכת לעסק וזאת במקום לרכוש תוכנת מדף אשר אחוז גבוה ממנה לא יהיה בשימוש של העסק.


מה מערכת מידע באקסס יכולה לעשות עבורי ? מערכת מידע באקסס יודעת לקשר מספר רב של טבלאות ולהציג למשתמש מידע משולב ומעובד על ידי שאילתות, טפסים ודוחות בצורה הנוחה והקריאה לו.


בנוסף, ממשק התוכנה באקסס לא מאפשר גישה ישירה לנתונים ובכך מגן על המידע. הגישה למידע ממודרת כך שעובד רשאי לראות ולערוך רק את הנתונים הקשורים לעבודתו, וכל נתון מוזן נבדק ע"י התוכנה על מנת למנוע הזנת מידע שגוי ,ניתן גם לבצע רישום לגבי זהות המשתמש שביצע פעולות לצורך מעקב.


במהלך הקמת מערכת המידע אנו יכולים לפתח ממשקים המייבאים את הנתונים הקיימים בחברה בגיליונות אקסל או במערכות מידע אחרות.באופן חד פעמי או באופן רציף.


במהלך השנים פיתחנו ממשקי יצוא ויבוא נתונים ממספר רב של מערכות בינהם:


Excel,ms


Ms sql server,


As 400


חשבשבת


Sap


Oracle


Magic


Scada


Hmi


לאורך השנים בנינו ותחזקנו עבור לקוחותינו מגוון פתרונות מותאמים אישית באקסס וב ויזואל ביסיק לניהול העסק המערכות שפיתחנו עבור לקוחותינו איפשרו להם להגדיל את הפעילת בעסק כתוצאה משליטה טובה וקלה על התהליכים בארגון והבקרה שמערכות אלו מאפשרות .  כאשר ארגון עובד עם מערכת מידע טובה, הוא יכול לקלוט יותר לקוחות בקלות, ולשלוט בנעשה בעסק ביעילות ובקלות רבה, כולל דוחות מיידיים לכל תהליך ותהליך בארגון ודוחות מסכמים על ביצועי הארגון.


פיתוח מערכת מידע באקסס (Ms-Access) 


ישנם יתרונות בולטים בבניית מערכת מידע מותאמת אישית לעסק שלך באקסס:


התאמה אישית מותאמת לצורכי הלקוח – כשלב מקדים לפיתוח המערכת מתבצע איפיון מערכת תוך פגישות עם כלל הגורמים האמורים להשתמש במערכת והבנת תהליכי העבודה שלהם וצורכיהם מהמערכת. כך שהשדות,הטפסים והדוחות במערכת יקלטו בדיוק את המידע הרלוונטי ויציגו אותו בצורה טובה וברורה למשתמשים. שליטה טובה יותר - ריכוז המידע העסקי לתוך מערכת אחת מאפשר לך להגדיל את הפעילות העיסקית על ידי ניהול פשוט יותר של התהליכים בארגון וריכוז וניתוח פעילות של כל לקוח בצורה קלה. התאמת המערכת לגידול הדרגתי - היכולת להוסיף מודולים נוספים בהמשך בהתאם לתפתחות העסקית. מאפשר לשלוט בהוצאות ולא לשלם מחיר מלא על תוכנה כאשר אתה לא זקוק לחלק גדול ממה שהיא נותנת.


מערכת אקסס מאבטחת את המידע כך שכל משתמש רואה רק את המידע שהוא אמור לראות ומכילה הרשאות ומאפשרת ליצור מספר משתמשים עם הרשאות גישה שונות. ידידותית למשתמש.  כוללת כפתורי ניווט, שמירה, הזנת נתונים ותצוגת נתונים במראה טבלאי.


 


פיתוח ותחזוקת מערכות באקסס על כל גרסאותיה, תחזוקת מערכות קיימות, הסבת והשבחת נתונים ממסדי נתונים של אקסס, ממשקים מאקסס למערכות אחרות.אולסי מערכות   ת.ד. 15089 גנות הדר 42930    טל. 09-8820511    פקס. 09-8840787                sitemap