אולסי חברת פיתוח תוכנה

אודות אולסי מערכות

מתאימים לך תוכנה בהתאמה אישית

"אולסי מערכות" הינה חברת פיתוח תוכנה בוטיק אשר עוסקת בפיתוח תוכנה, תחזוקת מערכות קיימות ופיתוח אתרי אינטרנט מורכבים. החברה הוקמה בשנת 1995 על ידי אורן לסמן "הגיק המבריק". מומחה בפיתוח תוכנה וניתוח מערכות. אולסי מתמחה בפיתוח תוכנה ואתרים מורכבים ומקוריים בהתאמה אישית, שמטרתם לסייע לעסקים לייעל את פעילות הארגון על ידי הצגה בהירה, קלה וידידותית של פעילויות החברה או העסק, על פי צרכי הלקוח תוך שיפור התהליכים שלהם.

ברשותנו ידע רב באיסוף נתונים , עיבודם ואופן השימוש בהם בצורה יעילה ומושכלת. בשילוב עם ניסיונה רב השנים בהקמת מערכות רבות ובתחומים מגוונים, יודעים ב "אולסי" "לתפור" ללקוחותיה חליפת תוכנה המותאמת למידותיהם, בצורה ייחודית, אשר לוקחת בחשבון את צרכי העסק ומתרגמת אותם ליכולות מעשיות של התוכנה.

בית התוכנה "אולסי מערכות" מתמחה בתרגום נתוני העסק למשמעות כלכלית על ידי יצירת כלי פיקוח, שליטה, בקרה, דיווח ומדידה החיוניים לכל עסק או מנהליו.

מצליחים לפתח תוכנה היכן שאחרים נכשלו

אנו מתמחים במיוחד במציאת פתרונות יצירתיים ומעשיים עבור לקוחות אשר קיבלו סירובים וסברו כי בקשתם בלתי אפשרית. הניסיון הרב של בית התוכנה, בשילוב טכנולוגיות מתקדמות וכמובן ההיכרות עם המערכות הקיימות והחדישות ביותר, מאפשרת לבעלי המקצוע שלנו להיענות לבקשות המורכבות ביותר של לקוחותיה.

אנו מתמצאים גם בחומרה ויודעים לתכנת גם מערכות המתקשרות עם חומרה: חיישנים, בקרים ומכשירים שונים.

אורן לסמן אולסי חברה לפיתוח תוכנה

יחס אישי ללא בירוקרטיה

אנו באולסי, בתור חברה לפיתוח תוכנה איכותית, מקפידים על ניהול קשרים ישירים בין לקוחותינו ובין אנשי המקצוע המיומנים האחראיים על כל פרויקט ופרויקט. כמו כן, אנו שמים דגש רב על גמישות מחשבתית לשינויים, וכל זאת על פי רצון הלקוחות.
בין לקוחותינו נמצאים עסקים קטנים בינוניים וגדולים, ארגונים, מוסדות ועמותות. אנו מזמינים אתכם להצטרף אליהם, וליהנות ממקצועיות ללא פשרות שתזניק את העסק שלכם קדימה.