יש לנו חדשות בשבילכם, אפשר גם וגם: גם בטאבלט וגם במחשב המרכזי שלכם, גם בענן וגם אצל סוכני המכירות בסמארט פון

שילוב מערכות היא איחוד של תוכנות שונות, או רכיבים שונים, לקבלת מערכת אחת יחידה. האמנות בשילוב מערכות היא הווידוא שכלל תתי המערכות המשולבות יחדיו פועלות בסופו של דבר כיחידה אחת.

מערכת שלמה. לעיתים הדבר מתבטא בתכנות ידני בסיסי, המחבר בין מערכות קיימות על אותה הרשת; ובמקרים מורכבים יותר, שילוב המערכות מערב מספר רשתות, ואף מספר פורמטים שונים כגון מחשב, סמארטפון וטאבלט.

השלם גדול מסך חלקיו

כאשר מחברים מספר מערכות וגורמים להם לעבוד יחד, מתבצע שילוב המאפשר לתת-המערכות להמשיך למלא את הפונקציות אותן מילאו בפני עצמן אך גם ליצור יחד פונקציות על המתקבלות מן העבודה המשותפת.

הערך המוסף המתקבל מתאפשר רק בזכות השילוב ואינו מתקבל כאשר התכנות פועלות בנפרד.

למשל, כאשר בבית הספר התוכנה המסדרת את מערכת השעות משתלבת עם התוכנה העוקבת אחרי שכר העובדים, ניתן לחשב את כדאיות השכר של המורים באמצעות השוואה בין מספר השעות בהן הם מלמדים בבית הספר לבין מספר השעות בהן הם צריכים להיות בו בפועל בשל חלונות מובנים במערכת.

מה זה אומר, במילים אחרות?
  • זה אומר שהאתר שלכם יכול לקרוא נתונים גם ממערכת הניהול של העסק וגם מחיישנים ומכשירים שונים שאתם תגדירו – ולהציג אותם בטאבלט של סוכני השטח.
  • זה אומר שאותו אתר יכול גם לשלוח מידע לאפליקציות נלוות המותקנות בסמארטפונים של המשתמשים – באופן ישיר ובלי סרבול נוסף.
  • זה אומר שתכנת קשרי הלקוחות שלכם קוראת את עדכוני המכירות והמלאים ישירות ממחשב המינפריים של המפעל, ומציגה אותם לסוכני המכירות בלי מתווך.
  • זה אומר שאנחנו יכולים להוסיף לכם יישומי ענן על מערכות ישנות קיימות ולהתאים אותן לעידן הטכנולוגי הנוכחי, בלי שתצטרכו להחליף את התוכנות בכל המחשבים בעסק.
שילוב מערכות חוסך לכם כסף

הניסיון הרב של אולסי מערכות מאפשר לכם להקים מערכות משולבות על כל המרכיבים שלהן, בין אם תרצו לשלב בין מערכות קיימות ובין אם תרצו לבנות מערכות מאפס.

הידע שלנו מאפשר לנו לשלב בין המערכות שאתם כבר משתמשים בהם כיום – וגם להוסיף להן, מבלי שתצטרכו להתחיל מחדש; תוכלו להימנע מקניית תוכנות חדשות, ופירוש הדבר הוא חיסכון משמעותי בכסף.