אתר מכירתי למפעל יצרני

אתר אינטרנט חדש מקצרת משמעותית את תהליך הייצור בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח, ומאפשרת ללקוחות לעקוב בכל רגע אחרי התקדמות הפרויקט

בית התוכנה "אולסי מערכות" פיתח לאחרונה את Wiresnet – מערכת מקוונת המיועדת למפעל העוסק בייצור מותאם אישית של חוטים לתעשיית האלקטרוניקה אך ניתן בנקל להסבה לכל מי שעוסק בייצור מותאם אישית. במקום התהליך המסורתי המורכב והמסורבל, הכרוך  ביצירת קשר עם הלקוח, קבלת פרטי ההזמנה וביצוע מספר סבבים של אישורים ותיקונים, מציעה Wiresnet ממשק גרפי פשוט וברור המסייע מאוד בשיפור יחס ההמרה של האתר. אין צורך "לנחש" מה רוצה הלקוח, לאבד זמן יקר ולהסתכן בנטישת הלקוח בשל התהליך הארוך: הלקוח יכול כעת להזין בדיוק את ההגדרות הרצויות לו: במקרה הנדון, סוג חוט (גמיש/קשיח), צבע, סוג בידוד, סוגי יחידות מידה וכו'.

כל בחירה של הלקוח משתקפת מיד על המסך, כך שמתאפשר שינוי קל ומהיר של הפרמטרים של ההזמנה, ותהליך רישום קצר מאפשר פתיחת חשבון אישי שבו יוכל הלקוח לשמור את כל שלבי השרטוט בקובצי אקרובט (PDF). עם ההגעה לתצורה הרצויה יוכל הלקוח לקבל הצעת מחיר מקוונת המופקת אוטומטית על סמך הפרמטרים שציין, בנוסף למספר יחידות נדרש ומועד האספקה הרצוי. מכאן יוכל הלקוח עצמו לסיים את התהליך באמצעות הזנת פרטי משלוח וביצוע תשלום מקוון דרך האתר המאובטח.

Wiresnet היא עוד פתרון יצירתי וחדשני של "אולסי מערכות", בית תוכנה שהוקם בשנת 1995 ע"י אורן לסמן ומתמחה בפיתוח תוכנות מקוריות בהתאמה אישית. בדומה לתוכנות אחרות שפותחו ב"אולסי מערכות", גם  תוכנה זו, שפותחה באמצעות מערכת .net ובמסד הנתונים SQL Server, מספקת פתרון פשוט לבעיה מורכבת תוך הקפדה מרבית על אבטחה ועל פרטיות הלקוחות.

לצפיה במערכת בפעולה יש ללחוץ על הקישור wiresnet

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אני אוהב אתגרים, מה יש לך להציע לי?

פרויקטים נוספים

Web development

מערכות CRM לניהול קשרי לקוחות

פיתוח מערכות לניהול קשרי לקוחות ולשימוש סוכני מכירות בשטח. אפליקציה שפיתחנו לאחרונה עבור סוכני מכירות של חברה יצרנית, מאפשרת לסוכני המכירות איתור ןעיון בפרטי הלקוחות,

תעודות וטרינריות
Data system

VETDOCS

מערכת חדשה מקצרת את תהליך שיווק המוצרים מן החי

היי, אם הגעת עד לכאן למה שלא ניפגש לקפה ועוגה?